Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Dziś Międzynarodowy Dzień Strażaka [ŻYCZENIA]

04 maja, 2020

Drodzy Strażacy! Niech moc świętego Floriana będzie z Wami na co dzień. W dniu Waszego święta wszystkim Druhom życzę tradycyjnie tyle samo wyjazdów i powrotów. Drodzy Druhowie kieruję do Was słowa uznania za Waszą ciężką pracę. Nie bacząc na własne bezpieczeństwo w dzień i w nocy ratujecie ludzkie życie i mienie.

Niech podejmowane działa i służba drugiemu człowiekowi będą zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania. Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!

 

Andrzej Mróz

Wójt Gminy Wierzchosławice




Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).