Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty
Pokaż menu

Dzieci z terenu Gminy Wierzchosławice uroczyście zakończyły rok szkolny 2021/2022!

28 czerwca, 2022

Wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji w końcu nadszedł! Uczniowie ze szkół podstawowych z terenu Gminy Wierzchosławice w miniony piątek zakończyli naukę w roku szkolnym 2021/2022 i udali na się zasłużony odpoczynek. Dla tych, którzy mogli pochwalić się szczególnymi osiągnięciami w nauce lub sporcie Wójt Gminy Wierzchosławice – Andrzej Mróz przygotował stypendia w formie nagród pieniężnych!

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji pełnych wspaniałych przygód w gronie rodziny i przyjaciół!

 

Więcej zdjęć i informacji na temat uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w szkołach na terenie Gminy Wierzchosławice można znaleźć na profilach Facebook lub stronach internetowych szkół:

Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach: https://www.facebook.com/SPWierzchoslawice

Szkoła Podstawowa w Mikołajowicach: https://www.facebook.com/spmikolajowice

Szkoła Podstawowa w Łętowicach: http://spletowice.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/504564/zakonczenie_roku_szkolnego_20212022

Szkoła Podstawowa w Rudce:  http://www.sprudka.pl/index.php/79-aktualnosci/1154-zakonczenie-roku-szkolnego-2021-2022
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).