Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Dożynki Gminy Wierzchosławice już 15 sierpnia!

05 sierpnia, 2022

Wójt Gminy Wierzchosławice wraz z Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach zapraszają na tegoroczne Dożynki Gminy Wierzchosławice, które odbędą się 15 sierpnia 2022 roku!

Serdecznie zapraszamy!

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.