Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Dobiegły końca zebrania sprawozdawcze w jednostkach OSP na terenie naszej gminy

16 marca, 2023

W dniach 4 i 11 marca 2023 r. przeprowadzone zostały zebrania w Ochotniczej Straży Pożarnej w Bobrownikach Małych i w Rudce.

Po przywitaniu druhów i gości, wyborze przewodniczących i protokolantów oraz przedstawieniu przez Komisje Rewizyjne sprawozdań z działalności, zgromadzeni po krótkim omówieniu przedmiotowych sprawozdań i planów finansowych, w wyniku jednomyślnego głosowania, udzielili obydwu Zarządom absolutorium.

Kolejno rozpoczął się czas na podjęcie dyskusji i zgłoszenie wolnych wniosków. Podczas tego etapu poruszono m. in. tematy związane z działalnością operacyjną i statutową OSP, udziałem druhów w działaniach ratowniczo-gaśniczych oraz związanych z pomocą Uchodźcom z Ukrainy w pierwszych miesiącach wojny, organizacją i rozwojem Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, planowaną rozbudową Domu Ludowego w Bobrownikach Małych o Remizę OSP oraz planowanego zakupu kolejnego nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego do OSP Łętowice.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).