Wtorek, 24 maja 2022r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny
Pokaż menu

Bogumiłowice mają nowego sołtysa!

17 stycznia, 2022

W dniu 16 stycznia 2022 r. w Domu Ludowym w Bogumiłowicach odbyło się Zebranie Wiejskie, podczas którego mieszkańcy w wyborach uzupełniających dokonali wyboru sołtysa, którym został Piotr Bieś. Wybory uzupełniające Sołtysa Bogumiłowic odbyły się po rezygnacji z pełnienia tej funkcji przez Jolantę Papałę.

ZOBACZ: Uchwała nr 1/2022 Zebrania Wiejskiego w Bogumiłowicach z dnia 16 stycznia 2022 r. w sprawie wyboru sołtysa Bogumiłowic.

Fot. Sołectwo Bogumiłowice (www.facebook.com)
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).