Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

BIBLIOTEKA POLECA: Miłość w kasztanie zaklęta

11 maja, 2020

Rozpoczynamy kolejny cykl publikacji na naszej gminnej stronie internetowej. Co poniedziałek wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Wierzchosławicach będziemy prezentować wybraną pozycję książkową. Dziś polecamy Państwa uwadze książkę ,,Miłość w kasztanie zaklęta”, której autorką jest Monika A. Oleksa. 

 

„Miłość w kasztanie zaklęta”, to jedna z tych książek, przy której nie sposób nie płakać. Pełno w niej emocji i wzruszeń. To powieść o miłości i różnych jej obliczach. Tym dobrym i tym złym, tym zawiedzionym i tym dającym nadzieję. Marta jest singielką, czekającą na księcia z bajki. Piotr po śmierci  żony został sam z synkiem. Kiedy ich losy się krzyżują, nic nie jest oczywiste. Przeszłość powraca wtedy, kiedy oni najbardziej by tego nie chcieli… To historia, z której wylewają się emocje, które poruszają serce i duszę. Jeśli komuś się wydaje, że jego świat się kończy, bo odchodzi ktoś kogo kochamy, to ta książka właśnie pokazuje, że nic się nie kończy, świat nadal idzie do przodu, nadal daje nowe szanse. Śmierć ukochanej osoby boli i pewnie będzie boleć zawsze, ale nie można się zamykać.. być może los ma w zanadrzu kolejną szansę na to, by być kochanym i szczęśliwym. Przekonuje się o tym Piotr, dla którego nową szansą jest właśnie Marta. Dla niego i dla Miłoszka…

 

 

Monika A. Oleksa „Miłość w kasztanie zaklęta”, Wydawnictwo Filia 2020r.
Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).