Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

24 grudnia Urząd Gminy NIECZYNNY

03 grudnia, 2020

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 235/2020 Wójta Gminy Wierzchosławice z dnia 3 grudnia 2020 r. dzień 24 grudnia 2020 r. (Wigilia) został ustalony dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Gminy.

W związku z powyższym w dniu 24 grudnia 2020 r. Urząd Gminy Wierzchosławice będzie nieczynny. Dodatkowy dzień wolny od pracy przysługuje w zamian za przypadający w sobotę dzień świąteczny 26 grudnia 2020 r.

Gmina Wierzchosławice
Wierzchosławice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,29% powierzchni powiatu.