Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Zgłaszanie terenów inwestycyjnych do projektu „Business Boost for Małopolska 2”

14 kwietnia, 2021
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Urząd Miasta Tarnowa informuje o możliwości zgłaszania terenów inwestycyjnych do bazy projektu „Business Boost for Małopolska 2”, dla których następnie wykonana zostanie profesjonalną, bezpłatną sesję zdjęciową, z użyciem bezzałogowego statku powietrznego.

Wystarczy wypełnić poniższy formularz i wysłać na adres: bbm@umt.tarnow.pl

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.