Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego

12 stycznia, 2022

W dniach 13-14 stycznia 2022 r. odbędzie się XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego. O godz. 10:00 rozpoczną się przesłuchania online uczestników konkursu.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.