Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

X Puchar Burmistrza Tuchowa – Mistrzostwa Polski LZS w kolarstwie górskim

07 czerwca, 2024
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w X Pucharze Burmistrza Tuchowa – Mistrzostwach Polski LZS w kolarstwie górskim, które odbędą się 8 czerwca 2024 roku (sobota) od godz. 8:00 w Siedliskach – Zabiele. Już po raz dziesiąty Grupa Kolarska FOUR BIKE organizuje wyścigi MTB w Siedliskach koło Tuchowa. W tej edycji imprezy wystartuje kilkuset zawodników. Będzie też specjalna rywalizacja dla najmłodszych miłośników dwóch kółek.

Więcej na temat tego wydarzenia można przeczytać w artykule Radio ESKA:

https://tarnow.eska.pl/gorskie-sciganie-na-dwoch-kolkach-grupa-kolarska-four-bike-zaprasza-aa-LQkC-fShZ-dZAx.html
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).