Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

VI Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

25 marca, 2024

Zapraszamy do udziału w VI Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej „Everybody can sing,” którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tuchowie. Konkurs jest organizowany w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas 1-4 oraz 5-8. Etap gminny odbędzie się 16.04.2024r. o godz. 9.00 w Domu Kultury w Tuchowie. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej szkoły:

Organizatorzy konkursu: Aneta Rzeszutko Katarzyna Stelmach
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).