Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Utrudnienia w Olszynach – remont mostu

26 maja, 2023
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie informuje, że od 29 maja 2023 roku od godziny 7:00 zamknięty zostanie most w miejscowości Olszyny na drodze powiatowej nr 1387K (przy Szkole Podstawowej w Olszynach). Powodem zamknięcia mostu są pilne prace remontowe.

Na czas zamknięcia wyznacza się objazd drogami powiatowymi nr 1388K przez Jodłówkę Tuchowską do Rzepiennika Biskupiego, dalej drogą wojewódzką nr 980 do Rzepiennika Suchego, a następnie drogą powiatową 1403K do Olszyn.

Przewidywany termin przywrócenia ruchu na moście to 2 czerwca 2023 roku.
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).