Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Upamiętnienie 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

29 lipca, 2022
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że w dniu 1 sierpnia 2022 r. o godz. 17.00 w ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (syrena) trwający 1 minutę.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.