Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Udostępnienie mieszkań dla uchodźców z Ukrainy

22 czerwca, 2022
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Informujemy, że Fundacja PFR posiada możliwość udostępnienia uchodźcom z Ukrainy ok. 100 mieszkań w Krakowie. Osoby chcące skorzystać z pomocy Fundacji PFR powinny zarejestrować się na stronie internetowej: www.pomagamukrainie.gov.pl .

Fundacja zapewnia bezpłatne mieszkania do dnia 30 września 2022 roku. Osoby korzystające z mieszkań muszą pokryć we własnym zakresie koszty wyżywienia i innych artykułów codziennego użytku. W związku z powyższym prosimy obywateli Ukrainy przebywających na terenie gminy Tuchów, którzy są zainteresowani taką propozycją, o zgłaszanie się do ratusza (pok. nr 16) w dniach 23, 24 i 27 czerwca w godzinach 7:30 – 15:30. Należy mieć ze sobą dokument potwierdzający numer PESEL oraz numer paszportu.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.