Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Udany debiut Nataszy Potok

28 marca, 2023
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Sześcioro polskich judoków z reprezentacji Polski kadetów wywalczyło 6 medali w zawodach z cyklu International Tour w słowackiej miejscowości Pezinok w dniu 25.03.2023 roku. Po raz pierwszy do reprezentacji Polski została powołana na zagraniczny wyjazd, zawodniczka MOSiR-u Tuchów – Natasza Potok. Podopieczna trenera Marka Srebro w kategorii wagowej do 44 kg, wygrała wszystkie swoje walki przed czasem zdobywając złoty medal.

Biało-czerwoni pozostali na Słowacji, by wziąć udział w międzynarodowym campie.
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).