Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

Tysiąc maseczek ochronnych z mościckiego więzienia

02 czerwca, 2020

W ramach projektu #ResortSprawiedliwosciPomaga tysiąc maseczek uszytych w mościckim więzieniu trafiła do gminy Tuchów.

Funkcjonariusze Służby Więziennej z Mościc przekazali 1000 szt. maseczek ochronnych na rzecz Gminy Tuchów. Z rąk zastępcy dyrektora Zakładu mjr. Juliusza Mirtyńskiego maseczki odebrała burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek. Podczas przekazania obecni byli również dyrektor biura poselskiego posła Piotra Saka pan Krzysztof Nocek oraz radny Rady Miejskiej w Tuchowie pan Grzegorz Wesołowski. Maseczki zostały uszyte w ramach programu resocjalizacyjnego, który jest kontynuacją prowadzonej od 3 miesięcy akcji zainicjowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Serdecznie dziękujemy!

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.