Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Święto Policji

25 lipca, 2023

W imieniu samorządu Gminy Tuchów składamy podziękowania dla wszystkich Policjantów za profesjonalizm, odwagę i sumienność. Praca jaką wykonują Państwo jest niezwykle ważna i wymaga nie tylko wysokich umiejętności, ale także serca i wrażliwości na potrzeby innych.

Z okazji Święta Policji życzymy wytrwałości w realizacji trudnych zadań, sukcesów w pełnieniu odpowiedzialnej służby, odwagi i determinacji w realizacji Waszych obowiązków, zdrowia oraz szczęścia w życiu osobistym.

Magdalena Marszałek
burmistrz Tuchowa
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).