Sobota, 2 grudnia 2023r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

Świąteczny „Kurier Tuchowski”

08 kwietnia, 2020
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Zapraszając do lektury świątecznego numeru „Kuriera Tuchowskiego” dyrekcja i pracownicy Domu Kultury w Tuchowie oraz redakcja „Kuriera Tuchowskiego” wszystkim mieszkańcom miasta i gminy życzą

Zdrowych świąt wielkanocnych, pełnych nadziei na pokonanie śmierci poprzez zmartwychwstanie Pańskie i wiary w nowe życie tu na ziemi, i w wieczności. Zdrowych świąt wielkanocnych, pełnych miłości do najbliższych, przyjaciół, do wszystkich. Otwartości na szczęście oraz radości z rodzącego się na nowo życia. Zdrowych świąt wielkanocnych, i chociaż tylko w domu i tylko z najbliższymi, to okraszonych tradycją, smacznymi wielkanocnymi potrawami i świąteczną wesołością. Zdrowych świąt wielkanocnych, takich, jakie pamiętamy, jakich sobie życzymy, jakich pragniemy, i podczas, których Alleluja zaśpiewamy wszyscy razem.

Kliknij, aby pobrać wersję elektroniczną „Kuriera Tuchowskiego”.
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).