Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

Spacery z przewodnikiem po Tuchowie

08 lipca, 2024

Gmina Tuchów wraz z Tarnowską Organizacją Turystyczną oraz Tarnowskim Centrum Informacji zapraszają do zwiedzania Tuchowa.

W każdą niedzielę lipca i sierpnia zapraszamy na spacer po Tuchowie z przewodnikiem.

Zbiórka o godz. 13:00 przed figurką św. Floriana na Rynku w Tuchowie.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.