Czwartek, 1 października 2020r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy

Ruszają zajęcia w Domu Kultury w Tuchowie

11 września, 2020

Od października ruszają zajęcia dla maluszków, starszych dzieci i młodzieży w Domu Kultury w Tuchowie!

– Poznawaj świat na zajęciach sensorycznych!

– Odkryj i rozwijaj swoje talenty na zajęciach plastycznych!

– Uwolnij swoje pasje poprzez śpiew, grę aktorską lub taniec! Dołącz do zespołu „ATRIA”, grupy teatralnej „FABUŁA” lub zespołu „VOICE”!

– Zabierz głos w ważnych dla Ciebie sprawach i rozwijaj swoje pasje dziennikarskie! Dołącz do redakcji „Na moje oko”!

Szczegóły na plakatach.

Czekamy na Ciebie w Pracowni Artystycznej „Promyczek”!

Z uwagi na sytuację utrzymującego się zagrożenia epidemicznego zajęcia prowadzone będą zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnych i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.