Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Rodziny plan żywieniowy za darmo na portalu DietyNFZ

09 kwietnia, 2021
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje o nowej funkcjonalności na portalu DietyNFZ – „Rodzinnym Planie Żywieniowym”, innowacyjnym rozwiązaniu zapewniającym zdrowe posiłki dla całej rodziny. „Rodzinny plan żywieniowy” dostępny jest za darmo, dla każdego, na portalu DietyNFZ.

Wystarczy zalogować się na stronie: https://diety.nfz.gov.pl/, wybrać plan rodzinny, podać listę osób, dla których chcemy przygotować posiłek i określić wskazaną dla nich kaloryczność za pomocą kalkulatora BMI. Program umożliwia przygotowanie przepisów i listy zakupów na 28 dni.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.