Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Powstanie Tuchowska Biblioteka Cyfrowa

19 maja, 2020
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Biblioteka Publiczna w Tuchowie pozyskała 16 000 zł na realizację projektu „Tuchowska Biblioteka Cyfrowa”. Środki pochodzą z programu „Kultura w sieci” realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

W ramach konkursu wpłynęło 5 948 wniosków, wyłoniono 1 182 zwycięskich projektów, a wniosek z Tuchowa znalazł się na wysokiej 297 pozycji. Tylko 58 bibliotek z całej Polski znalazło się na liście beneficjentów programu.

Gratulujemy dyrektor Biblioteki Publicznej Bożenie Wronie skuteczności w pozyskiwaniu środków na systematyczne doskonalenie dostępu do publikacji, także tych elektronicznych.
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).