Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Pociąg retro w Tuchowie

12 października, 2021

W promieniach jesiennego słońca w sobotnie i niedzielne przedpołudnie na tuchowskie tory wjechał wypełniony po brzegi pasażerami zabytkowy pociąg retro! Zainteresowanie podróżnych wzbudziła dyżurna ruchu Ewa z lizakiem w ręku oraz tajemniczy, dystyngowany Feliks zerkający na elegancki zegarek kieszonkowy na łańcuszku oraz palący cygaro.

Nie mogło być inaczej – to Echo Twojej Okolicy . Nie sposób było obok przejść obojętnie i nie poprosić o wspólne pamiątkowe zdjęcie! Przed dalszą podróżą pyszny bigosik przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Trzemesnej, łyk kawy z Rower Cafe dla wzmocnienia i tuchowski gadżet na pamiątkę zakupiony w Kulturalnym Kramie (https://dktuchow.pl/shop/) – to atrakcje, które czekały na podróżnych w Tuchowie.

Trzeba było się dość spieszyć i szybko ciało i ducha nacieszyć. Wszak pociąg, tak jak zgodnie z rozkładem przyjechał, tak i punktualnie odjechał. A jak się w Tuchowie rozpędził, to już tak do Tarnowa z powrotem pędził! Kto wie? Być może przyjedzie za rok! Pozostały miłe wspomnienia i zdjęcia.

Fotorelacja przygotowana przez Krzysztofa Jasińskiego
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).