Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

Plebiscyt Sportowy – głosujmy na tuchowian!

01 grudnia, 2021

Rozpoczął się kolejny Plebiscyt Sportowy Gazety Krakowskiej. W roku 2021 zgłoszeni zostali również sportowcy z Tuchowa i gminy Tuchów: Daniel Bartkowski, Natalia Jamróz, Natasza Potok, Marek Srebro. Oprócz sportowców zgłoszony został MOSiR Tuchów (sekcja judo).

Daniel Bartkowski – w kategorii Trener Roku 2021
Natalia Jamróz – w kategorii Sportowiec Roku 2021 – kobiety
Natasza Potok – w kategorii Sportowy Talent Roku 2021
Marek Srebro – w kategorii Trener Roku 2021
MOSiR Tuchów (sekcja judo) – w kategorii Drużyna Roku 2021

Zapraszamy wszystkich do głosowania!

Daniel Bartkowski – trener piłki nożnej (awans w 2021 roku z drużyną ZKS Unia Tarnów do III ligi)
Natalia Jamróz – reprezentantka Polski w saneczkarstwie, uczestniczka cyklu zawodów Pucharu Świata
Natasza Potok – Mistrzyni Polski Młodziczek w Judo w 2021 roku
Marek Srebro – trener Mistrzyni Polski Młodziczek w Judo w 2021 roku

Patronem plebiscytu jest Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

fot.Sandro Halank

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.