Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Ogólnopolski Tydzień Kariery w Małopolsce

13 października, 2021

Zapraszamy na wydarzenia związane z Ogólnopolskim Tygodniem Kariery w Małopolsce. Jednym z ciekawszych będzie spotkanie pt. „Wyprawa na 3K (kariera, kompetencje, kreatywność) z doradcą zawodowym”, które odbędzie się 18 października 2021 roku od godz. 8:00 do 15:00 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie przy al. Solidarności 5-9 (sala 135).

Zapisy pod numerem telefonu 14 626 99 40 e-mail: centrum.tarnow@wup-krakow.pl lub na stronie internetowej www.pociagdokariery.pl

Spotkanie dotyczy indywidualnego poradnictwa zawodowego, w tym badania predyspozycji i preferencji zawodowych oraz kompetencji z wykorzystaniem KZZ oraz NBK świadczone w formie zdalnej i stacjonarnej.

Zapraszamy do zapoznania się harmonogramem wydarzeń w poszczególnych dniach w Małopolsce:

https://pociagdokariery.pl/aktualnosci/1160-ogolnopolski-tydzien-kariery-w-malopolsce-zapraszamy

#EGM2021
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).