Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Ogólnopolski Tydzień Kariery w Małopolsce

13 października, 2021

Zapraszamy na wydarzenia związane z Ogólnopolskim Tygodniem Kariery w Małopolsce. Jednym z ciekawszych będzie spotkanie pt. „Wyprawa na 3K (kariera, kompetencje, kreatywność) z doradcą zawodowym”, które odbędzie się 18 października 2021 roku od godz. 8:00 do 15:00 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie przy al. Solidarności 5-9 (sala 135).

Zapisy pod numerem telefonu 14 626 99 40 e-mail: centrum.tarnow@wup-krakow.pl lub na stronie internetowej www.pociagdokariery.pl

Spotkanie dotyczy indywidualnego poradnictwa zawodowego, w tym badania predyspozycji i preferencji zawodowych oraz kompetencji z wykorzystaniem KZZ oraz NBK świadczone w formie zdalnej i stacjonarnej.

Zapraszamy do zapoznania się harmonogramem wydarzeń w poszczególnych dniach w Małopolsce:

#EGM2021

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.