Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

26 listopada, 2020
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Uwaga uczniowie klas fortepianu
XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. I.J. Paderewskiego odbędzie się 14-15 stycznia 2021 r. W gronie Jurorów jest prof. Andrzej Jasiński z AM w Katowicach. W związku z krajową sytuacją epidemiologiczną konkurs przeprowadzony będzie w formie on-line.

Wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej sm.tuchow.pl lub u koordynatora konkursu dra Jana M Gładysza nr tel 514 180 025.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie w Tuchowie, mieści przyjaznym muzyce i młodym talentom.

Organizatorzy
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).