Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Ofiaruj choinkę na tuchowski rynek

29 listopada, 2022

Już niebawem na tuchowskim rynku udekorowana zostanie choinka bożonarodzeniowa. Wzorem lat ubiegłych chcielibyśmy zapytać mieszkańców gminy Tuchów, czy zechcieliby ofiarować drzewko choinkowe na tuchowski rynek.

Poszukujemy drzewka (jodła lub świerk) jednorodnie uformowanego o wysokości minimum 4 m, które właściciel planuje wyciąć mając na uwadze warunki określone w ustawie o ochronie przyrody.

Osoby zainteresowane przekazaniem drzewka bożonarodzeniowego prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim w Tuchowie pod numerem telefonu: 14 6525 474 w. 47
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).