Poniedziałek, 27 czerwca 2022r. | Imieniny: Maryli, Wladyslawa, Cyryla
Pokaż menu

Niezwykła lekcja historii

24 listopada, 2021

W dniach 16-18  listopada 2021r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Dąbrówce Tuchowskiej wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej z Piotrkowic wzięli udział w trzydniowej wycieczce „Szlakiem Piastowskim”. Niezwykłe miejsca, niezwykła lekcja historii w drodze poprzez Poznań, Kórnik, Gniezno,  Biskupin, Wenecję, Strzelno i Kruszwicę –  a wszystko to w ramach projektu „ Poznaj Polskę”, w którym uzyskaliśmy środki finansowe w wysokości  17400 złotych. Każdy uczestnik wyprawy mógł zobaczyć miejsca, w których tworzyło się państwo polskie, usłyszeć prawdziwą historię z ust przewodników, uczestniczyć aktywnie w prowadzonych zajęciach. Niezapomniane wrażenia ze wspólnego pobytu pozostaną w naszej pamięci.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz.pngGmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).