Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Najnowszy „Kurier Tuchowski” już jest!

17 czerwca, 2020
Najnowszy „Kurier Tuchowski” już jest!

Oddajemy w Państwa ręce najnowszy numer „Kuriera Tuchowskiego”. W gazecie m.in. o: absolutorium dla burmistrza Tuchowa, obchodach 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, majówce, innej niż zwykle, Leopoldzie Gottliebie – legioniście „o końskich siłach i anielskiej cierpliwości” oraz o Skałce – tuchowskim azylu i przyrodzie wokół pasieki.

Czy Państwo wiecie, co znaczy nazwa naszego miasta? O tym również możecie przeczytać w tym numerze.

Ponadto: informacje o uruchomionym KULTURALNYM KRAMIE – sklepie stacjonarnym i internetowym, w którym można nabyć tak długo wyczekiwane, wyjątkowe pamiątki z Tuchowa, zaproszenie na nowe strony internetowe Tuchowa oraz Domu Kultury w Tuchowie oraz ważne informacje o koronawirusie, który niestety dotknął również naszą gminę.

W tym trudnym czasie życzmy sobie zdrowia, bądźmy razem! „Z epidemią COVID-19 nijakością nie wygramy” – przeczytajcie Państwo koniecznie ten felieton, jest on również w tym numerze.

Bądźmy odpowiedzialni za siebie i za innych!

Wersja elektroniczna Kuriera Tuchowskiego.
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).