Czwartek, 2 lipca 2020r. | Imieniny: Jagody, Urbana, Marii

Muzeum Miejskie w Tuchowie otwarte!

19 maja, 2020

Informujemy, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny pozytywnie zaopiniował procedurę dla funkcjonowania Muzeum Miejskiego w Tuchowie w trakcie trwania epidemii COVID-19 w Polsce, co pozwoliło na otwarcie muzeum dla zwiedzających.

W trakcie trwania epidemii COVID-19 w Polsce muzeum udostępniane będzie do zwiedzania dla osób indywidualnych i grup (maks. 4 osoby) przy zachowaniu przyjętych norm bezpieczeństwa i przestrzeganiu reżimu sanitarnego.

Rezerwacja terminu zwiedzania pod nr telefonu 14 65 25 436

Serdecznie zapraszamy!

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.