Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Modernizacja boiska w Lubaszowej zakończona

14 listopada, 2020

Zakończyły się prace związane z wymianą nawierzchni boiska przy Szkole Podstawowej w Lubaszowej. To już drugie boisko w gminie, które zostało zmodernizowane w ciągu ostatnich dwóch lat, w ramach programu MIRS, realizowanego przez Województwo Małopolskie. Mamy nadzieję, że boisko po modernizacji przyczyni się do rozwoju kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, a także będzie wykorzystywane przez mieszkańców wsi. Ruch to zdrowie, zwłaszcza w zmienionej, epidemicznej rzeczywistości.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.