Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Mobilny Punkt Informacyjny dla mieszkańców gminy Tuchów

25 czerwca, 2024
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Specjaliści z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Tarnowie zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące funduszy unijnych. Podczas mobilnych konsultacji specjaliści będą przedstawiali informacje na temat bieżących możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich.

Dofinansowanie można otrzymać na:

• założenie firmy,
• rozwój działalności gospodarczej,
• szkolenia i kursy zawodowe,
• wsparcie w wypracowywaniu innowacyjnych pomysłów,
• realizację projektów innowacyjnych.

Na konsultacje zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką unijną z gminy Tuchów, w tym społeczność lokalną: osoby fizyczne, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego.

Najbliższe spotkanie odbędzie się: 5.07.2024 r. (piątek), w godzinach od 09:00 do 14.00 w sali narad tuchowskiego ratusza (I piętro, sala numer 10, 33-170 Tuchów, ul. Rynek 1).

Zapraszamy!

Organizator spotkań
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnowie
Al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów
tel. 12 616 03 61  e-mail pife.tarnow@umwm.malopolska.pl
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).