Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

„Mistrzostwa Gminy do 10 lat” oraz „Pierwsze kroki w Krainie Szachów” – ogłoszenie

17 maja, 2022

29 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej w Burzynie odbędą się dwa turnieje szachowe dla dzieci urodzonych w roku 2012 i młodszych: „Mistrzostwa Gminy do 10 lat” oraz „Pierwsze kroki w Krainie Szachów” (dla dzieci początkujących).

Turnieje rozpoczną się o godz. 9.00, a zakończą ok. 12.00 – 12.30.

Szczegóły obu turniejów znajdują się w poniższych ogłoszeniach:

Mistrzostwa Gminy do 10 lat

Pierwsze kroki w Krainie Szachów

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.