Sobota, 24 października 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego
Pokaż menu

Meet and Code

17 września, 2020

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Wspierania Edukacji i Kultury „Synergia” ponownie otrzymała grant Meet and Code! Dzieci i młodzież z naszej społeczności zdobędą dzięki temu nowe umiejętności cyfrowe podczas naszego wydarzenia „Zaprogramuj swoją opowieść”.

Tegoroczna edycja Europejskiego Tygodnia Kodowania #meetandcode #SAP4Good #codeEU odbywa się w pełni online. Uczestnicy, a właściwie uczestniczki, ponieważ tym razem nasz projekt skierowany jest tylko do dziewcząt, podczas warsztatów online nauczą się programować animacje w Scratchu, a następnie wykorzystując swoją kreatywność samodzielnie wykonają animację ilustrującą ich wakacyjną przygodą lub dowolną historyjkę zainspirowaną losami ulubionych lub wymyślonych bohaterów. Autorki najciekawszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody!

Są jeszcze wolne miejsca – zgłoszenia można przesłać na adres gs.tuchow@gmail.com

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.meet-and-code.org/pl/pl/event-show/4783

Serdecznie zapraszamy!
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).