Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Małopolski festiwal kultury osadzonej w tradycji i obyczaju ludowym

14 lipca, 2023

Zapraszamy wszystkich miłośników tradycji i obyczajów ludowych na niepowtarzalne wydarzenie – Małopolski Festiwal Kultury w Tuchowie! Podczas tego wyjątkowego festiwalu będziemy celebrować bogactwo kultury ludowej odkrywając tradycje naszych przodków. Zapraszamy 5 sierpnia na rynek w Tuchowie.

Pokazy kulinarne, rzemiosła i rękodzieła to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Was podczas festiwalu. Przygotujcie się na fascynującą podróż po tradycyjnych smakach i rzemiosłach.

Niezapomnianym momentem festiwalu w sobotę będzie wspólny przemarsz o godzinie 14:00, gdy ulicami miasta przejdą delegacje zagraniczne, stowarzyszenia, grupy, kluby oraz organizacje i instytucje. Ta barwna parada pozwoli nam jeszcze bardziej docenić więzi społeczne lokalne i międzynarodowe.

Nie moglibyśmy lepiej zakończyć tego wydarzenia niż koncertem orkiestry dętej z miasta partnerskiego Pettenbach. Ich muzyka napełni przestrzeń magicznymi dźwiękami i stworzy niepowtarzalną atmosferę, która będzie towarzyszyć nam w zakończeniu festiwalu.

Przyłączcie się do nas na Małopolskim Festiwalu Kultury, aby odkryć dziedzictwo tradycji i obyczajów ludowych. Już teraz zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu i dołączcie do nas w tej wyjątkowej podróży przez czas i kulturę!
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).