Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana
Pokaż menu

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie zaprasza absolwentów szkół podstawowych

24 czerwca, 2020

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie, zaprasza absolwentów Szkół Podstawowych do rozpoczęcia nauki w roku szkolnym 2020/2021.

Liceum szczyci się wieloletnim doświadczeniem w kształceniu i zostało włączone do Szkół Stowarzyszonych UNESCO. Liceum zostało nagrodzone za zasługi dla rozwoju miasta i gminy Tuchów – statuetkąMelaniusza”.

W roku szkolnym 2020/2021 proponuje uczniom do wyboru 8 profili kształcenia.Uczniowie mają możliwość nauki trzech języków obcych: angielskiego, niemieckiego i francuskiego.  

Liceum realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus + i od kilku lat współpracuje z krakowskimi uczelniami: Uniwersytetem Jagiellońskim, Akademią Górniczo-Hutniczą, Uniwersytetem Rolniczym, Uniwersytetem Ekonomicznym oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Tarnowie.

Szkoła dysponuje doskonale wyposażonymi salami lekcyjnymi, biblioteką, salą gimnastyczną, siłownią, boiskami zewnętrznymi, obserwatorium astronomicznym. Od 1945 roku przygotowuje zastępy młodych ludzi z Tuchowa i okolic do egzaminu maturalnego i studiów wyższych.

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia nauki w tuchowskim „Koperniku”. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: http://www.lo-tuchow.pl/index.php/rekrutacja
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).