Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Koncert „Otwórz serce dla Leonka”

16 lutego, 2021

Zapraszamy na koncert charytatywny orkiestry Universal Big Band pt. „Otwórz serce dla Leonka”, dedykowany temu dzielnemu bohaterowi.

Leon Pichner to 4-letnie chłopiec z Tuchowa, który ma tylko jedno marzenie – być zdrowym i żyć bez bólu i rosnących ograniczeń stawianych przez własny umysł i ciało.

Więcej o Leosiu i jego walce z chorobą można przeczytać tutaj.

Big Band „Universal” zagra muzykę filmową oraz covery rozrywkowe. Transmisja koncertu odbędzie się poprzez platformę telewizji internetowej STARnowa.TV

Już niedługo rozpoczną się także licytacje unikalnych przedmiotów przekazanych na rzecz pomocy Leosiowi m.in. przez Prezydenta RP, Andrzeja Dudę. Licytacje udostępniane będą w grupie Licytacje Leon Pichner

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.