Poniedziałek, 6 lutego 2023r. | Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawla
Pokaż menu

Kolejny medal na mistrzostwach Polski

21 listopada, 2022

19. listopada w Warszawie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw Młodzików. Do zawodów zgłoszono 8 zespołów, w tym 3 drużyny z województwa mazowieckiego. Trener kadry z Krakowa powołał 8 zawodników, po jednym w każdej kategorii wagowej. Zaszczytu reprezentowania Małopolski w kategorii wagowej do 50 kg, dostąpił zawodnik MOSiR-u Tuchów, wychowanek trenera Marka Srebro – Jakub Nakielny.

Wyniki rozegranych meczy:
Małopolska  – Mazowieckie III 5:3
Małopolska – Mazowieckie II 4:4 w dogrywce 4:5
Małopolska – Opolskie 4:2

W meczu o brązowy medal:
Małopolska – Mazowieckie III 5:3 (rewanż z eliminacji ponownie wygrany).

Tegoroczne starty tuchowskich judoków w Mistrzostwach Polski zakończył Jakub, wywalczonym w tym roku 5 medalem. Dla przypomnienia, w swoim dorobku Natasza Potok ma złoty i brązowy medal, jej siostra Nina – srebrny, Filip Wantuch – brązowy i Jakub Nakielny brązowy w drużynie.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).