Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Kadra wojewódzka judo na rok 2021

28 marca, 2021
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Prezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo ogłosił skład kadry wojewódzkiej, do której powołano 13 tuchowskich zawodników MOSiR Tuchów trenera Marka Srebro.

Juniorzy: Karol Knapik, Rafał Schabowski, Hubert Starzyk

Juniorzy: młodsi: Filip Wantuch, Jan Dziga

Młodziczki: Justyna Burza, Natasza Potok, Nina Potok, Zuzanna Gawron Ewelina Burza

Młodzicy: Kamil Sterkowicz, Jakub Nakielny, Hubert Gut

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i trenerowi.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.