Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

IV Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy

23 listopada, 2023

Drodzy Państwo, święta tuż, tuż !!! W niedzielę 17 grudnia zapraszamy na tuchowski rynek, gdzie odbędzie się IV Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy oraz spotkanie wigilijne. Podzielmy się dobrem, życzliwością i miłym uśmiechem. Podzielmy się i przełammy opłatkiem. Pośpiewajmy kolędy. Bądźmy razem.

Zapraszamy: osoby, instytucje, szkoły, stowarzyszenia, firmy, przedsiębiorców, wytwórców do udziału w kiermaszu. Jeśli chcecie się zaprezentować i wystawić swoje komercyjne stoiska ze świątecznymi: produktami, potrawami, pamiątkami, ozdobami świątecznymi itp. chętnie udostępnimy Wam miejsce na tuchowskim rynku 17 grudnia 2023.

Prosimy o kontakt z Domem Kultury tel. 14 6525 436 e-mail: kultura@dktuchow.pl
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).