Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

III Tuchowski Kiermasz Wielkanocny

31 marca, 2023

Burmistrz Tuchowa oraz Dom Kultury w Tuchowie zapraszają 2 kwietnia na tuchowski rynek, gdzie w Niedzielę Palmową odbędzie się III Tuchowski Kiermasz Wielkanocny.

Podczas kiermaszu swoje stoiska zaprezentują stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, szkoły, instytucje, organizacje i przedsiębiorcy oraz osoby prywatne.

Będzie smacznie i kolorowo. Będą piękne palmy i ozdoby śwìąteczne, wyroby rzemieślnicze i rękodzielnicze, pyszne wielkanocne potrawy, ciasta, wiejski chleb, chrzan i wędliny.

Serdecznie zapraszamy!
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).