Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

I Forum Seniorów Gminy Tuchów

05 października, 2021

Z myślą o seniorach, którzy odgrywają bardzo ważną rolę w życiu społecznym i kulturalnym burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek zaprasza wszystkich seniorów z terenu miasta i gminy Tuchów na I Forum Seniorów Gminy Tuchów!

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.