Niedziela, 6 grudnia 2020r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

Gmina Tuchów realizuje aktualizację PLANU GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ

21 października, 2020

Gmina Tuchów realizuje aktualizację strategicznego dokumentu – „Planu gospodarki niskoemisyjnej”. Dokument ma na celu zaplanowanie działań na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza w gminie.

W związku z tym zwracamy się z prośbą do mieszkańców Gminy o wypełnienie ankiety dotyczącej gospodarki energetycznej w obiektach mieszkalnych. Uzyskane informacje są niezbędne do zaplanowania realnych działań na terenie naszej gminy.

Wypełnienie ankiety oznacza, że mieszkaniec przyjmuje do wiadomości i oświadcza, że:

1. Wyraża zgodę na przetwarzanie danych przez Gminę Tuchów oraz ATsys.pl Sp. z o.o. Sp. K. związanej z Gminą stosowną umową na potrzeby opracowania aktualizacji „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Tuchów”;
  2. Dane osobowe gromadzone są w celu realizacji „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Tuchów”;
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna;
  4. Został poinformowany o przysługującym mu prawie dostępu do jego danych i ich poprawiania.

Formularze ankiet zostały wysłane za pośrednictwem poczty polskiej do wszystkich mieszkańców. Ankietę można również wypełnić pod adresem: https://www.niskaemisja.pl/link/ankietatuchow lub skanując poniższy kod.

Ankieta – Aktualizacja PGN Gminy Tuchów

Wypełnione ankiety prosimy zwrócić wybierając jedną z poniższych opcji:

• na adres: Urząd Miejski w Tuchowie przy ulicy Rynek 1, 33-170 (w przypadku osobistego dostarczenia ankiety do Urzędu, prosimy o przekazanie ankiety pracownikom biura podawczego).
  • na adres e-mail: pgn@atsys.pl  lub k.sterkowicz@tuchow.pl
  • wypełniając formularz interaktywny.

Serdecznie zapraszamy do składania ankiet.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.