Wtorek, 7 grudnia 2021r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Flesz Lidera

18 października, 2021
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Każdy z nas powinien znać korzyści z uczenia się przez całe życie: zwiększa nasze szanse na lepszą pozycję na rynku pracy, podnosi prestiż społeczny i jakość życia, ma wpływ na satysfakcję życiową poprzez zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności, wspiera aktywność zawodową osób w każdym wieku, umożliwia łatwe przebranżowienie, pomaga w zdobywaniu nowych kwalifikacji.

Zapraszamy na film dotyczący Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

#EGM2021
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).