Poniedziałek, 28 września 2020r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

#EU Green Week 2020

11 września, 2020
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Już po raz kolejny Województwo Małopolskie włącza się w obchody Europejskiego Zielonego Tygodnia –  Green Week. W tym roku głównymi tematami są natura i bioróżnorodność, a także ich wpływ na społeczeństwo i ekonomię. Obecna edycja to okazja do oceny wpływu naszych codziennych wyborów na środowisko naturalne, a także do podkreślenia jakie znaczenie ma różnorodność biologiczna dla społeczeństwa i gospodarki.

Tegoroczne obchody #EU Green Week 2020 z powodzeniem mogą zostać przeniesione do Internetu, prasy, radia, mediów społecznościowych czy telewizji, a także być zorganizowane na zewnątrz, tak aby ograniczyć kontakt w zamkniętych pomieszczeniach- dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Tuchów, zwłaszcza tych najmłodszych do udziału w naszym konkursie!

Jak wziąć udział w zabawie?

  1. Pokaż nam jak spędzasz swój wolny czas w otoczeniu przyrody, niech to będzie Twoje ulubione miejsce w Gminie Tuchów;
  2. A może obiektyw Twojego aparatu uchwyci ciekawy gatunek owada?
  3. Nie zapomnij uchwycić na zdjęciu kartki z napisem #EU Green Week!
  4. Wyślij do nas zdjęcie na adres: k.sterkowicz@tuchow.pl
  5. GOTOWE!

Wśród uczestników konkursu rozlosujemy nagrody rzeczowe.Termin nadsyłania prac do 23.09.2020 roku.
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).