Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Działania priorytetowe policji w Tuchowie

02 lutego, 2023
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Komisariat Policji w Tuchowie informuje, że w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2023 roku prowadzi tzw. działania priorytetowe na terenie Tuchowa w rejonie ulicy Jana Pawła II na deptaku oraz placu zabaw, czyli w miejscach usytuowania szkoły podstawowej, liceum oraz centrum kształcenia.
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).