Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Działania priorytetowe policji w Siedliskach

20 lipca, 2023
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Komisariat Policji w Tuchowie, informuje iż w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2023 roku prowadzi działania priorytetowe na terenie Siedlisk w rejonie placówek handlowych umiejscowionych w centrum miejscowości oraz przystanku autobusowego usytuowanego przy drodze wojewódzkiej W 977. Działania te spowodowane są faktem, iż we wskazanym obszarze gromadzą się osoby, które zakłócają porządek publiczny, zaśmiecają teren, spożywają alkohol oraz natarczywie żebrzą.
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).