Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Działania priorytetowe Komisariatu Policji w Tuchowie

27 lipca, 2022
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2022 roku działaniem tym objęty został teren w miejscowości Siedliska, w rejonie altany przy stadionie.

Działania te spowodowane są faktem, iż we wskazanym obszarze gromadzą się osoby, które spożywają alkohol, zaśmiecają teren oraz zakłócają ciszę nocną.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.