Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

Działania priorytetowe Komisariatu Policji w Tuchowie

27 lipca, 2022
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2022 roku działaniem tym objęty został teren w miejscowości Siedliska, w rejonie altany przy stadionie.

Działania te spowodowane są faktem, iż we wskazanym obszarze gromadzą się osoby, które spożywają alkohol, zaśmiecają teren oraz zakłócają ciszę nocną.
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).