Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Działania priorytetowe Komisariatu Policji w Tuchowie

14 stycznia, 2022
Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Ratusz w Tuchowie / Lollencja - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2021 roku działaniem tym objęty został teren w miejscowościach Trzemesna oraz Piotrkowice.

Działania prowadzone są głównie w kompleksach leśnych. W miejscach zalesionych osoby poruszające się na pojazdach typu quad i cross niszczą sadzonki i młodniki drzew oraz płoszą dziką zwierzynę. Poruszając się natomiast po polach uprawnych niszczą zasiewy.

Również w przypadku zauważania przez mieszkańców podobnych sytuacji prosimy o natychmiastowe przekazywanie informacji telefonicznie do Komisariatu Policji w Tuchowie – 47 831-23-80 lub 112.

Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.