Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Depresja – nie oceniam, staram się zrozumieć

16 lutego, 2024

Zapraszamy na koncert akustyczny KASIA MOŚ trio w ramach corocznej tuchowskiej akcji „DEPRESJA – nie oceniam, staram się zrozumieć”, który poprzedzony będzie dwoma krótkimi prelekcjami psychologicznymi.

Z uwagi na duże zainteresowanie oraz ograniczoną liczbę miejsc w sali widowiskowej DK, wejście na koncert możliwe będzie tylko za okazaniem wejściówki.

Przygotowaliśmy dla Państwa 140 miejsc. Wejściówki można odebrać tylko osobiście, jedna osoba 2 wejściówki, w dniach: 17.18. (sobota, niedziela) lutego 2024, tylko w godz. 15.30 do 19.00, w sekretariacie Domu Kultury w Tuchowie. Nie prowadzimy rezerwacji.

W piątek 23 lutego w Ogólnopolskim Dniu Walki z Depresją, Tuchów po raz kolejny dołącza do akcji, w ramach której organizuje dwa główne wydarzenia:

– koncert Dom Kultury w Tuchowie

– maraton fitness MOSiR Tuchów

Celem tych wydarzeń jest: zwiększenie świadomości na temat depresji, walka ze stygmatyzacją oraz promowanie empatii i zrozumienia dla osób dotkniętych tą chorobą.

Patronat: Gmina Tuchów

Organizatorzy: Dom Kultury w Tuchowie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Centrum Zdrowia Tuchów, UPM Service Tuchów

Partnerzy: MOSiR Tuchów, Biblioteka Publiczna w Tuchowie, Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie filia w Tuchowie, Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuchowie, Tuchowska Policja, Nadleśnictwo Gromnik, Lasy Państwowe, Fundacja „Iskierka”, ALOEBABKI, Imprezowy Region, DH TRÓJKA, Piekarnia Nowak, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tuchowie, Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie, Szkoła Podstawowa im. prof. Jana Sajdaka w Burzynie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Dąbrówce Tuchowskiej, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach, Szkoła Podstawowa im. Batalionu AK „Barbara” w Lubaszowej, Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Mesznej Opackiej, Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Buchcicach, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Piotrkowicach, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zabłędzy, Szkoła Podstawowa im. Marii Kotulskiej w Jodłówce Tuchowskiej, Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Łowczowie, Szkoła Podstawowa w Karwodrzy, Szkoła Muzyczna I st. im. J. W. Krogulskiego w Tuchowie.

Patronat medialny: Telewizja Tuchów – Tuchowski KulturaOn, Kurier Tuchowski
Gmina Tuchów
Gmina Tuchów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).